Filtry comarch xl

Program comarch xl stanowi toż rozbudowany system klasy ERP działający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest głoszone w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do ważnych firm będących moc oddziałów na całkowitym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej marki są ważne w kolejnych dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia i kierowanie stanem magazynowym, - obieg krajowy i zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i prowadzenie informacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi możliwościami i ma budowę modułową. Traktuję to wielkie możliwości budowania rozwiązania dostosowanego do realnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w rejony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest stosowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą wszystkich procesów i ponadto potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście zezwala na osiągnięcie wielkiej wydajności w towarzystwu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również sposób w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie traktuje potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych idzie na dostosowanie oferty biura do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zużywany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane